پورتال اداره کل امور شهرسازی شهرداری مشهد
   
  • اصلاح گردشکار و بهبود فرآیندهای امور مهندسین ناظر

   اصلاح گردشکار و بهبود فرآیندهای امور مهندسین ناظر

   مصوب اداره کل امور شهرسازی شهرداری مشهد
   تاریخ سند : ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
   شماره نامه : ۲۲۹۵۶ /۲۹/۹۷
   باسلام و احترام؛ با عنایت به تاکیدات شهردار محترم مشهد مقدس در راستای تحقق شهر هوشمند و انجام الکترونیکی فرآیندها و به تبع آن کاهش مراجعات به شهرداری ، اقدامات این اداره کل در زمینه بهبود و ...

   باسلام و احترام؛

   با عنایت به تاکیدات شهردار محترم مشهد مقدس در راستای تحقق شهر هوشمند و انجام الکترونیکی فرآیندها و به تبع آن کاهش مراجعات به شهرداری ، اقدامات این اداره کل در زمینه بهبود و اصلاح فرآیندهای امور مهندسین ناظر و دفاتر مهندسی به شرح ذیل اعلام می گردد. خواهشمند است دستور فرمایید مراتب به نحو مقتضی به مراجعین و دفاتر پیشخوان شهرسازی اطلاع رسانی گردد.

   1. - انجام کسر سهمیه از مهندسین در گردشکار عدم خلاف بدون حضور مالک یا نماینده ایشان و ارسال گزارش کسر سهمیه به دفاتر پیشخوان شهرسازی بلافاصله بعد از ارسال پرونده به اداره نظارت بر عملکرد مهندسین ناظر و دفاتر مهندسی بدون نیاز به هرگونه مراجعه.
   2. - حذف مرحله کنترل بدهی معوقه مهندسین از گردشکار کسر سهمیه پروانه های ساختمانی و کنترل بدهی مهندسین در فرآیند تمدید پروانه اشتغال مهندسین .
   3. - جانمایی تصویرکارت گواهی مراحل نظارت بر پیشرفت عملیات اجرایی ساختمان (مرحله بهره برداری ) در سیستم یکپارچه شهرسازی و امکان تهیه تصویر کارت اختصاصی برای هر پلاک ساختمانی توسط دفاتر پیشخوان شهرسازی و حذف مراجعات حضوری به نظام مهندسی و شهرداری.
   پیوست
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • پرتال جامع شهر مشهد
  معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد
  لگوی بارش باران
  دولت دانا
 • مجموع بازدیدها : 4,067,225
  تعداد بازدید امروز : 3,935
  تعداد بازدید دیروز : 5,646
  آخرین به روزرسانی : 1399/05/21
 • تلفن :051-31292707
  فاکس :051-32243947
  رایانامه :-
  آدرس :میدان شهدا ساختمان توسعه شهرداری مشهد طبقه سوم
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.